środa, 3 kwietnia 2013

Miłe niespodzianki z życzeniami

Święta już za nami ,a zima nie odpuszcza. Więcej śniegu mamy na WIELKANOC niż było na BOŻE NARODZENIE . Pogoda miesza niesamowicie :) Jak wstaję rano a widzę padający śnieg najchętniej w ogóle bym nie wychodziła z łóżka. Brakuje słońca i naświetlenia .Dopadła mnie jakaś pogodowa deprecha :)
Byle do wiosny ,która podobno idzie .... albo się wlecze :( Bardzo dziękuję dziewczynom ,które bdarowały mnie na Wielkanoc zajączkowymi kartkami i upominkami. Kura od Diany zdobi moje ono i wyczekuje wiosny jak My wszyscy :) Dziękuję Ci kochana za upominki jakie mi przesłałaś wraz z piękną kartką.
Oto co dostałam od DIANY
kartka z życzeniami
uszyta kurka
oraz książeczka z wzorami

Ewusia z którą wymiennie często dzielimy się tzw przydasiami też pamiętała o mnie i wysłała mi jak zawsze mnóstwo niespodzianek przydasiowych .Dostałam też robioną przez Ewunię kartkę .Oto prezenciki :)
Pamiętała też o mnie Elżunia przesyłając mi wielkanocną kartkę
Dostałam też prezent od sąsiadów :) Zrobili piękny upominek i obdarowali mnie wozem i jajkiem .
Wóz zrobił sąsiad ,który będąc na rodzinnym spacerze nazbierał gałązek , mchu i powstała piękna fura :) a moja sąsiadeczka ozdobiła styropianowe jajo cekinami :) Stroik wykonany przez całą ich familię zdobił nasz stół wielkanocny :)
Koguty dorzuciłam jako pasażerów fury i wio .... z jajem na stół :)
Dzielnie chłopaki transportowali jajo - skarb i strzegą go do dziś bardzo solidnie :)
Dziękuję Wam Wszystkim za Wasze miłe gesty w moim kierunku :) oraz wiele życzeń jakie dostałam .
Życzę by wiosna z latem gościły u Nas aż do grudnia . Buziale :*