środa, 19 lutego 2014

Etui na okulary decupage i propozycja ciekawej lektury.

Nowe niestety mocniejsze okulary zapisał mi na receptę okulista. Okularki odebrałam i w gratisie dostałam nieciekawe etui . Mając jako takie umiejętności w dziedzinie decupage , postanowiłam jak najszybciej przyozdobić choć trochę to brzydactwo :) A tak swoją drogą ,czy jak już dają coś w gratisie, nie może to być chociaż ładne :) Nie, oni są zdania ,że jak już gratis to ma służyć ( najlepiej niedługo ) i nie być za przyzwoite wizualnie ,bo już wtedy  trzeba by  za to brać kasę .Ot nasz kapitalizm :(
Po przemianie na styl retro lub vintage jak kto woli
Zbliżenie
Polecam wszystkim ,którzy robią decupage :) całkiem fajnie można poszaleć twórczo :)
Teraz jeszcze wątek czytelniczy .

Autorka ma niebywały talent do pisana dobrych kryminałów. Kolejna powieść o zagmatwanych ludzkich losach ,gdzie w tle niczym ropiejąca rana jątrzy się tajemnica. Pełna grozy farma na której bohaterowie usiłują rozwikłać zagadkę niewyjaśnionych śmierci i nawet nie mają pojęcia ,że ... i tu drogi czytelniku zapraszam na stronice " Drugiego dziecka ". To moja druga przeczytana książka tej niemieckiej pisarki i na pewno nie ostatnia . 
Pozdrawiam Was moje kochane :) Dziękuję za wszystkie komentarze jakie tu zostawiacie, a i cieszę się z wizyt tych ,które tu bywają ale nie mają czasu być może śmiałości by coś napisać . Dzięki Wam pisanie tego bloga ma sens i sprawia mi przyjemność :)