sobota, 30 maja 2015

Zapraszam na LETNIE CANDY !!!!

Zgodnie z obietnicą zapraszam Was na moje Candy . Jeśli chodzi o okazję, to niech nią będzie zbliżający się pierwszy DZIEŃ LATA . Urlopy ,wyjazdy ,zwiedzania , spotkania ,ogniska ,wycieczki itd. to wszystko na ogół czeka na Nas w letnie dni. Postanowiłam zaakcentować dzień ,który rozpocznie porę roku lubianą chyba najbardziej przez dzieciaków ale i dorośli za nią przepadają :)
Jakie są warunki wzięcia udziału już Wam piszę otóż 
- dodać mój blog do obserwowanych( choć to niekonieczne )
- banerek na bocznym pasku bloga ,jeśli ktoś posiada 
- zapisanie się na Candy w komentarzu posta oraz napisanie bardzo krótko o swoich planach urlopowych ( jeśli ktoś nie wyjeżdża to może. napisać o swoich planach na lato np. remont ,czy zaległa lektura itd ) 
A teraz napiszę co przygotowałam dla Was :)
Dwa pierwsze wydania magazynu " Mollie potrafi " z przeróżnymi pomysłami , mały zestaw DMC  w skład którego wchodzi kanwa ,igła i mulina oraz schemat ogrodniczy :) ,5 różnych odcieni muliny Ariadna , materiał biały w kwadratowe wstawki kanwy o wymiarze 100 cm  x 70 cm ( nadaje się np na bieżnik lub serwetki ) znając wasze pomysły pewnie się przyda, materiał żółty w sportowe napisy ,buty o wymiarze 156 cm x 46 cm . Ja szyłam z niego woreczki na kapcie dla przedszkolaków .Super się sprawdza tutaj kolor ( idzie go zauważyć z daleka ) .Do candy na pewno dorzucę słodkości :) 
Zachęcam do zapisów i życzę szczęścia !!!