czwartek, 2 stycznia 2014

Świątecznie obdarowana :)

Już w Nowym Roku Was witam :) i życzę szczęścia ,zdrowia ,inspiracji i mnóstwa wolnego czasu na robótki :) Może właśnie ten rok przyniesie nam  to, na co mamy ciągle deficyt :) ten wolny czas ,kiedy sobie siadamy na naszym ulubionym miejscu i tworzymy :) każda to co lubi .
Swego czasu dostałam od Elżuni prezenty :) Teraz się pochwalę pięknie wyszydełkowanymi serwetkami i cudownymi aniołkami :) Najpierw pokażę Wam piękny futerał na serwetki ,który Elżunia wyhaftowała w piękne maki . Super pomysł ,bo serwetki są zawsze w komplecie i nie pogubią się gdzieś w szufladzie :)
Oto zawartość serwetnika .Piękny komplet misternie wykonanych serwetek
Pod małą stołową choinką stoją dwa aniołki . Na fotografii tego nie widać ale one pięknie się mienią :) gdyż mają wszyte biało- perłowe cekiny. Aniołki na co dzień stoją w pokojowej witrynce a na okres Bożonarodzeniowy zostały wyjęte ,by ozdobić stół :) Nie powieszę ich na choince ,bo mi się zakurzą i stracą tę śnieżno białą świeżość .Zobaczcie TUTAJ jaką Ela jest aniołkową specjalistką :) Na dolnej fotce między aniołkami znajdziecie haftowaną xxx kartkę . Kartkę wyszyła dla mnie moja uzdolniona wszelako kuzynka :) ,która odzywa się na moim blogu jako Busia :)
Dziewczyny bardzo, ale to bardzo dziękuję za piękne prezenciki jakie dla mnie zrobiłyście :*
To na dzisiaj koniec ,choć mam do pisania wiele zaległych tematów :) Już segreguje je w myślach i za niedługo znów się odezwę :)