środa, 18 stycznia 2012

Millennium - światowy bestseller cz.I

Wiem, wiem głośno o tej książce i o premierze filmu :) ale ja jestem zawsze trochę do tyłu i dopiero jak dużo osób wyda opinię ,biorę się za czytanie . Przyznam szczerze, że wystraszyłam się objętości tej książki i nudy jaka w związku z tym mogła mnie dopaść :( Miło się rozczarowałam ,bo książkę bardzo szybko przeczytałam :)
Właściwie książka ma trochę z sagi , trochę z thillera, znajdziecie tam opisy przerażających zbrodni .
Zagadka goni zagadkę , intryga intrygę i w pewnym momencie byłam ciekawa jak autor z tego wybrnie i wybrnął i zadziwił i moim zdaniem osiągnął sukces.
Bardzo szkoda ,że Stieg Larsson zmarł zanim jego trylogia osiągnęła światowy sukces. Mógł przecież wiele jeszcze napisać :(  Teraz jestem w trakcie czytania II tomu i choć jestem dopiero na 60 str już mnie pochłonęła totalnie :)
Życzę Wam dużo fajnych chwil nad lekturami ( nie koniecznie nad MILLENNIUM ) bo to pewnie kwestia gustu ,ale mimo wszystko polecam tym ,którzy lubią dobrą sensację :)

3 komentarze:

  1. :) jał "łyknęłam " wszystkie 3 części jakieś 2 miesiące temu w półtora tygodnia :D to był dopiero maraton a, ale oderwać sie trudno od tej trylogii .

    OdpowiedzUsuń
  2. rowniez dopiero co przeczytalam cz1 i zaczęlam kolejną, niesamowicie wciagająca:)ale nie wiem dlaczego myślalam ze to bedzie fantastyka a nie kryminał...chyba przez ten tytuł:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też jestem do tyłu,jeszcze nie czytałam ale na pewno się za nią zabiorę.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń