wtorek, 20 maja 2014

Uśmiech szczęścia i znów książkowo.

Wylosowana zostałam w blogowym konkursie .Radość wielka :) bo to książki są nagrodą, a ja je po prostu kocham :) czytać i obcować z nimi. Nagrodę wygrałam na tym oto ciekawym książkowym blogu
ZACISZE WYŚNIONE i polecam go Wam bardzo serdecznie . Oto moje nagrody :) Najpierw wersja zapakowana :)
A tu już po otwarciu pięknie przygotowanego pakunku. Ta dam ...
Dwie ciekawe pozycje książkowe, film na DVD ( komedia ) oraz stempelek + tusz . Z wygranej jestem bardzo zadowolona :) właścicielce bloga bardzo dziękuję i za szczęśliwą rękę w losowaniu i za prezenciki .

Nadal zostanę w temacie książkowym . Teraz polecę miłośniczkom sensacji kolejną książkę mojej ulubionej CHARLOTTE LINK . Jest to już moja trzecia jej książka i wiem ,że nie ostatnia ,bo już sobie nabyłam kolejne tytuły :) Tym razem przeczytałam " LISIĄ  DOLINĘ " i co najważniejsze nie żałuję ani chwili spędzonej nad jej stronicami.
Zdjęcie książki udostępniam za pośrednictwem portalu LUBIMY CZYTAĆ dlatego ,że swojego egzemplarza nie zdążyłam " obfocić " , bo już został oddany w ręce męża a potem w kolejce czekają inni chętni :) Teraz ciut o książce.
" Lisia Dolina " to książka o porwaniu i uprowadzeniu . Wiem, pewnie z taką fabułą się już spotkałyście ,bo takich pozycji napisano już mnóstwo. Tutaj zdarza się jednak ,że porywacz tuż po porwaniu ... znika i to na dłuuugo :) Ofiara ,która została porwana niby na jakiś czas ... nic już nie napiszę :) Wartka akcja , zaskakujące zwroty i dużo ciekawych chwil spędzonych na tą książką :) To macie wszystko zapewnione , gwarantuję :)
Życzę miłej lektury tym ,którzy się zdecydują :)a wszystkim innym dużo fajnych ,ciepłych majowych dni :)


6 komentarzy:

 1. Gratuluję takiej wspaniałej wygranej :) Książki, film i jeszcze stempelki... Sama radość...
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranej, ja też uwielbiam czytać książki, na podróż do pracy jak dla mnie najlepsze są kryminały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Książek nigdy dosyć, gorzej z miejscem na ich przechowywanie ;)).
  Pozdrawiam serdecznie :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranej i miłego czytania życzę! Pozdrawiam mile!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję ci serce drogie tak wspaniałej wygranej - ksiązki to jest to znaczy mój żywioł a i twój zapewne również buziaki śle Marii

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje świetnej wygranej.

  OdpowiedzUsuń