poniedziałek, 6 stycznia 2020

Noworoczne DZIEŃ DOBRY

Witam Was po półrocznej przerwie . Nic nie mam na usprawiedliwienie mojej nieobecności tutaj ,jedynie wchodzi w rachubę permanentny brak czasu :)
Postaram się tego czasu na pasje mieć więcej niż mniej i do tego mobilizują mnie wyzwania i zabawy w których postanowiłam w tym roku wziąć udział :) Postaram się o w miarę systematyczny udział :)
Dużo kartek świątecznych zrobiłam właśnie na zeszłoroczną zabawę u Uli i tutaj cieszę się przeogromnie ,bo w przedświątecznym rozgardiaszu były jak znalazł .
Dwie kartki dorobiłam i oto one :)
Pierwsza kartka jest zrobiona z innej starej ,ponieważ podobał mi się obrazek aniołka więc go wykorzystałam a , że kartka szła do pewnej małej dziewczynki wizerunek aniołka nadał się bardzo .
Dla większego rozbłysku na choinkę podoklejałam perełki :)
Zbliżenie :
I jeszcze jedna kartka w której wykorzystałam zrobione przez siebie na szydełku kwiatuszki . Zrobiłam je zresztą w ilości hurtowej ,ale to zostawię może na następny post :)
To tyle jeżeli chodzi o kartki :)
Życzę Wam na ten Nowy 2020 Rok : czasu ,czasu i jeszcze raz czasu na to co lubicie robić najbardziej . By czas zwolnił nieco i dał się ujarzmić ;) bo chyba wszystkim mija zbyt szybko , za szybko .
2 komentarze: