wtorek, 15 listopada 2011

cd. kartek i koniec pewnej książki

Dalszy ciąg kartek nastąpił. Tym razem trzy sztuki. Mogłabym tak dłubać przy nich jeszcze dłużej ale czas mnie strasznie goni , więc dzisiejsze trzy sztuki to już coś .
Z miśkiem takim jednym ;)
Z drzewem
I trzecia z szopką
Jestem świeżo po przeczytaniu książki KATE  JACOBS  " Piątkowy klub robótek ręcznych "
Bohaterką książki jest właścicielka sklepu z włóczką na Manhattanie. Powieść jest o kobietach w różnym wieku z różnym bagażem doświadczeń życiowych ,ale z jedną pasją . Z pasją robienia na drutach :)
Codzienne życie przyjaciółek splata się jak włóczka w różne sploty ,by w ostatecznym rozrachunku stanąć jak przysłowiowy " jeden mąż " i zmierzyć się z goryczą życia.Wiem ,że książka doczekała się ekranizacji a główną bohaterkę ma zagrać sama JULIA ROBERTS ,która wykupiła sobie prawa do tej powieści..
Dla tych ,które lubią tego typu książki polecam na dłuuugie jesienne wieczory. Dla mnie jest to książka z serii CZYTA SIĘ ... :)


7 komentarzy:

 1. Kartki świetne - o ileż przyjemniej dostać taką ręcznie robioną kartkę niż kupioną w sklepie :). Też kiedyś robiłam kartki świąteczne, tyle, że moje były głównie haftowane. W tym roku jeszcze się za to nie zabrałam - mam nadzieję, że jednak zdążę na czas :).
  Książkę "Piątkowy Klub Robótek Ręcznych" też niedawno czytałam i to z wielką przyjemnością :).
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartki bardzo ładne.Z klimatem zbliżających się świąt.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba kartka z drzewkiem :-) O książce nie słyszałam, ale coś czuję, ze w moim klimacie - chętnie ją gdzieś dorwę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie tu u Ciebie, dodaję blog do ulubionych.
  Kartki śliczne, a książkę bardzo bym chciała przeczytać, jak tylko gdzieś znajdę od razu kupię. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Frasiu ,czekam na Twoje karteczki .
  cecyliarodzinaidom dziękuję za odwiedzinki
  burana25 dziękuję bardzo
  agawu wielkie dzięki :)
  jasmina miło Cię tu gościć i zapraszam ponownie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kartki z pomysłem bardzo chwalić trzeba co też czynię w tym miejscu,co do książki- o zgrozo- stoi na półce a ja męczę jakieś gnioty czas po nią sięgnąć

  OdpowiedzUsuń