piątek, 14 lutego 2014

Walentynkowa niespodzianka

Wczoraj zupełnie niespodziewanie zjawił się pan z paczuszką :) O żadnych zamówieniach sobie nie przypominałam, więc moje zdziwienie było oczywiste. :) Paczuszka sprawiła mi moc radości i do tego wysłała mi ją moja kochana blogowiczka ELŻUNIA. Jakie cuda dostałam same zobaczcie :)
W pięknym pudełeczku znajdowała się prześlicznie wykonana na szydełku dama :) Nie mogę się nią nacieszyć. Dziennie gdzie indziej ją ustawiam ,jest cudna. Gwiazdeczki szydełkowe już w tym roku na Boże Narodzenie ozdobią moje okna . Serwetki są śliczne i już w najbliższym czasie zostaną użyte.I karteczka walentynkowa śliczna z pięknym wpisem i dedykacją :) Dzisiaj dama stoi na regaliku w sąsiedztwie cukierniczki :)
Docelowo będzie stała w witrynce za szkłem :) i na widoku co by cieszyła oczy już na samo wejście do pokoju.
Jest cudna i misternie wykonana. Elu musiałaś się nad nią sporo napracować . A tu zobaczcie mojego psa pilnującego niespodzianki od pańci :) Jest w swoim żywiole , bo lubi pilnować i lubi się fotografować :)więc okazja dla niego wymarzona :)
Serwetka na której się rozłożył miała służyć jako tło do zdjęć :) Niestety została zarekwirowana przez wartownika :) Elu jeszcze raz bardzo dziękuję :*


5 komentarzy:

 1. Gratuluję ślicznej niespodzianki! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prezenty dostałaś :)).

  OdpowiedzUsuń
 3. Na DAMULKĘ będę mieć oko.
  Radosnych chwil nigdy za wiele jak i ludzkiej życzliwości ciesz się więc nispodzianką,

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczna walentynkę dostałaś :) panieneczka faktycznie cudna :) bardzo fajny gest :)

  OdpowiedzUsuń