środa, 30 lipca 2014

Lato z książkami

Dzisiaj post typowo książkowy a to dlatego ,że mam za sobą przeczytane dwie książki ,które mogę Wam z czystym sumieniem polecić. Pierwsza to powieść historyczna Jeanne  Kalogridis  pt " Ja, Mona Liza ".
 Piękna powieść ,która przeniesie Was do Florencji schyłku XV wieku.
Tajemnica Leonarda da Vinci , walki zwaśnionych rodów o władzę, miłość oraz ona - Mona Liza. Śliczna dziewczyna ,której życie poplątane i pokrzyżowane zostało przez szereg przypadków. Malarz maluje jej portret przez lata i nawet nie zdaje sobie sprawy jak wielkie dzieło zostawi przyszłym pokoleniom. Ta książka sprawiła ,że będę już zupełnie innym okiem patrzyła w te tajemnicze dla mnie nadal oczy Mony Lizy . Polecam książka warta chwil nad nią spędzonych.
Druga książka to powieść sensacyjna mojej ulubionej Charlotte Link o jakże tajemniczym tytule " Echo winy "
I znowu mnie nie zawiodła moja ulubiona autorka thrillerów . Tym razem dotknęła bardzo czułej struny każdego rodzica i nie tylko ,albowiem w tej powieści krzywda dzieje się dzieciom. W książce pełnej napięcia i wartkiej akcji kartki będą przekładały się same :) i ani się spostrzeżecie, a nadejdzie koniec. Jakże niespodziewany koniec.
Robótkowo nie stoję w miejscu :) i za niedługo skrobnę coś z tej dziedziny :) Dziękuję wszystkim , którzy tu zaglądają :* Życzę Wam miłego wypoczynku gdziekolwiek się znajdujecie czy na urlopie ,czy w domu .
I może trochę deszczu na ochłodę , bo za oknem tropik :)

1 komentarz:

  1. Pozdrawiam i życzę miłego czytania i robótkowania! U mnie nieco chłodniej, ale deszczu brak.

    OdpowiedzUsuń